O nas

Marzysz o nauce języka hiszpańskiego, ale nie masz pomysłu jak się go nauczyć?

Pasjonują Cię podróże, ale chciałbyś podróżować bez barier językowych?

Uczysz się języka angielskiego od lat, ale wciąż masz problemy z mówieniem?

A może uczysz się angielskiego lub hiszpańskiego w szkole i chciałbyś w końcu nauczyć się tych języków porządnie?

W każdym z tych przypadków zapraszamy Cię na kursy angielskiego i hiszpańskiego do El Mercado! Z nami nauczysz się języka w swobodnej atmosferze, której daleko od szkolnego wkuwania słówek czy nudnych zajęć z gramatyki. Pomożemy Ci przełamać blokady w mówieniu i pokażemy jak korzystać z języka w praktyce!

Nazywam się Weronika Rynek i razem z moim mężem Szymonem stworzyliśmy kameralną, rodzinną szkołę językową El Mercado z myślą o osobach, które chciałby uczyć się angielskiego i hiszpańskiego w przyjaznej atmosferze.

Pomysł na uczenie języków obcych pojawił się już w 2013 roku, kiedy w wieku 17 lat po raz pierwszy wyjechałam na dłużej do Hiszpanii. Oczarowała mnie kultura tego kraju, a żyjąc wśród Hiszpanów odkryłam jak wielką wartość ma dobra znajomość języka obcego. Od tego czasu krok po kroku dążyłam do założenia swojej szkoły, aż w końcu w 2019 roku udało nam się!

Wybierając nasze kursy możesz mieć pewność, że podejdziemy do Ciebie indywidualnie, wysłuchamy jakie są Twoje potrzeby i zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby nasze zajęcia Cię zadowoliły!

Zapraszamy!

 

Nasze kursy

Nauka języka angielskiego

Angielski dla dzieci Warszawa

Nauka języka hiszpańskiego Warszawa

Nauka hiszpańskiego online