Nauka hiszpańskiego online

 

Nauka hiszpańskiego online jeszcze nigdy nie była tak wygodna i efektowna! Zapraszamy Cię na kursy hiszpańskiego online do El Mercado. Proponujemy Ci zajęcia grupowe lub indywidualne skierowane zarówno do dzieci i młodzieży jak i do dorosłych.

U nas nauczysz się hiszpańskiego od podstaw lub przypomnisz sobie to, czego wcześniej się uczyłeś/uczyłaś. Najważniejsza w znajomości języka jest komunikacja, prawda? Dlatego nasze lekcje opierają się na rozmowach na ciekawe i aktualne tematy.

Już od pierwszych zajęć mówimy do Ciebie po hiszpańsku i wkrótce przekonasz się, że i Ty umiesz używać tego języka. Nie zabraknie również przydatnych, wyselekcjonowanych materiałów, które zapewnią Ci solidne podstawy.

Co zyskasz zapisując się do El Mercado?

img-service

Zapisując się na kurs hiszpańskiego online wiele zyskujesz! Zapewniamy Ci interesujące lekcje z elementami spontaniczności i bogatej kultury hiszpańskiej. Możesz mieć pewność, że w niedługim czasie zaczniesz mówić po hiszpańsku. Komunikacja jest dla nas kluczowa. W tym celu nie tylko większość zajęć prowadzimy w języku hiszpańskim, ale też dostarczymy Ci odpowiednie materiały do nauki wraz z przygotowanymi zestawami w Quizlecie do nauki słownictwa.

img-service

Nasza szkoła jest firmą rodzinną, więc bardzo zależy nam na tym, aby traktować każdego ucznia wyjątkowo. Dlatego też postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty darmową lekcję pokazową, na której zaprezentujemy Ci jak uczymy, opowiemy o planie Twojej nauki, a przede wszystkim chętnie wysłuchamy jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania. A może wolisz takie spotkanie odbyć przy kawie? Napisz do nas a na pewno jakoś się umówimy!

img-service

Ze względu na sytuację pandemiczną w naszym kraju, zdecydowaliśmy się w dalszym ciągu prowadzić kursy online, zanim wrócimy do nauczania stacjonarnego. Jednak nauka języka online ma mnóstwo zalet. Po pierwsze oszczędzasz sporo czasu, który trzeba poświęcać na dojazdy. Oprócz tego możesz uczyć się w naszej szkole nawet jak mieszkasz w innym mieście a nawet kraju! Pamiętaj też, że dostęp do wszystkich informacji i materiałów masz w jednym miejscu, więc możesz zapomnieć o stosach kserówek, czy ciężkich podręcznikach.

Nauka hiszpanskiego – o czym warto wiedzieć?

Jak wyglądają zajęcia indywidualne?

 

 • Kursy indywidualne sprzedawane są w pakietach 10, 20 lub 30 godzin
 • Każda godzina z pakietu = 60 minut
 • Pakiet możesz wykorzystywać w dowolnych dla Ciebie dniach i godzinach, po wcześniejszym umówieniu się z lektorem
 • Możesz wybrać stałe dni i godziny na początku kursu lub ustalać spotkania na początku każdego tygodnia, tak jak jest Tobie wygodniej
 • To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elastyczność lub mają zmienny tryb pracy
 • Dodatkowo, wykupując pakiet zajęć indywidualnych masz możliwość odwołania lub przesunięcia lekcji bez dodatkowych opłat
 • Cały kurs układany jest pod Twoje oczekiwania – możesz zdecydować się na lekcje z naciskiem na konwersacje lub na kompletny kurs, który zapewni Ci powtórkę z gramatyki, naukę nowego słownictwa i wciągające rozmowy

Jak wyglądają zajęcia grupowe?

 

 • Zajęcia prowadzone w kameralnych grupach maksymalnie 4 osobowych
 • Możesz wybrać wygodne dla Ciebie płatności – miesięczne lub za cały semestr
 • W zależności od tego co wybierzesz lekcje trwają 45 lub 90 minut
 • Jeśli chcesz uczyć się w innym wymiarze godzinowym – napisz do nas! Postaramy się dopasować dla Ciebie idealną grupę
 • Jeśli masz konkretne preferencje odnośnie dni lub godzin, w których miałyby się odbywać zajęcia, poinformuj nas o tym przy zapisie lub podczas lekcji pokazowej, chętnie weźmiemy Twoje zdanie pod uwagę
 • Kursy grupowe startują we wrześniu oraz w październiku
 • Jeśli masz rodzinę lub znajomych, z którymi chciałbyś uczestniczyć w kursie, daj nam znać, a my utworzymy dla Was grupę z atrakcyjnym rabatem!
 • Po zapisaniu się, skontaktujemy się z Tobą, następnie umówimy się na lekcję pokazową. Jeśli masz ochotę możesz również rozwiązać nasz test poziomujący, aby przekonać się na jakim poziomie językowym jesteś!
 • Do zajęć potrzebujesz jedynie komputera lub telefonu z dostępem do Internetu, kamerki i mikrofonu

Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego?

 

 • Po hiszpańsku mówi ponad 500 milionów ludzi. Użyjemy go nie tylko w Hiszpanii, ale też w większości krajów Ameryki Południowej i Środkowej, a nawet w USA!
 • Hiszpański jest bardzo melodyjny, a mówienie w tym języku to czysta przyjemność!
 • Dla nas Polaków opanowanie tego języka w stopniu komunikacyjnym jest dość łatwe, co z pewnością jest motywujące.
 • Hiszpańskie filmy, seriale czy muzyka są nam dobrze znane, może fajnie byłoby rozumieć testy piosenek i oglądać seriale bez polskich napisów?
 • Podróże nabierają innego wymiaru. Większość Hiszpanów raczej słabo mówi po hiszpańsku, podobnie ma się sytuacja w Ameryce Południowej. Jeśli umiesz dogadać się po hiszpańsku, możesz być pewien/pewna, że unikniesz nieporozumień, a może nawet nawiążesz jakieś nowe znajomości? Hiszpanie słysząc, że ktoś próbuje mówić w ich ojczystym języku są przeszczęśliwi i bardzo to doceniają.

Kurs hiszpańskiego online – Cennik

Zajęcia grupowe do 4 osób

Lekcje 2 razy w tygodniu po 45 minut

Płatność miesięczna – 385 zł (8 zajęć)

Płatność semestralna – 1690 zł (36 zajęć)

Zajęcia grupowe do 4 osób

Lekcje 1 raz w tygodniu 90 minut

Płatność miesięczna – 280 zł (4 zajęcia)

Płatność semestralna – 1170 zł (18 zajęć)

Zajęcia indywidualne

Pakiet 10h – 1300 zł – pakiet do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy

Pakiet 20h – 2450 zł – pakiet do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy

Pakiet 30h – 3450 zł – pakiet do wykorzystania w ciągu 9 miesięcy

Formularz zapisu