Nauka języka angielskiego
  

Jeśli pragniesz podszlifować swój angielski lub chcesz nauczyć się go od podstaw – zapraszamy do naszej szkoły języka angielskiego w Warszawie. Oferujemy kursy angielskiego w kameralnych grupach (do 6 osób) lub zajęcia indywidualne dostosowane w pełni do Twoich potrzeb. Obecnie prowadzimy kursy stacjonarne na warszawskim Bemowie oraz online z wykorzystaniem nowoczesnej platformy.  

Poniższe kursy kierowane są do dzieci, młodzieży i dorosłych, a naszym celem jest zachęcenie do używania języka angielskiego, przełamanie swoich barier i odkrycie, że nauka języka może być wielką przyjemnością! 

Co zyskasz zapisując się do El Mercado?

img-service

Zapisując się do El Mercado zyskujesz ciekawe lekcje, prowadzone w swobodnej atmosferze, dzięki którym podszlifujesz swoje umiejętności językowe lub nabędziesz całkiem nowe. Przed rozpoczęciem kursu masz okazję sprawdzić swój poziom językowy, rozwiązując test, dzięki czemu trafisz do odpowiedniej grupy i będziesz uczył/uczyła się tego, na czym Ci zależy. Oprócz testu, masz też możliwość wzięcia udziału w lekcji pokazowej, która trwa ok. 15 minut, pokażemy Ci na niej jak uczymy, a Ty opowiesz nam o swoich oczekiwaniach. Jest ona całkowicie darmowa!

img-service

Po zapisaniu się na kurs otrzymasz dostęp do LangLion. Jest to nowoczesna platforma, na której znajdziesz wszystkie potrzebne informacje: obecności, płatności, przypomnienia o kolejnych zajęciach, linki do zajęć online, a także materiały do pobrania. Możesz korzystać z LangLion przez przeglądarkę lub ściągnąć aplikację na swój telefon. Jeśli będziesz miał/miała jakiekolwiek problemy, służymy pomocą, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać.

img-service

Kursy w El Mercado to też spora oszczędność czasu. Dzięki nauce online nie musisz poświęcać dodatkowych minut na dojazdy, a lekcję możesz zacząć tuż po zakończeniu swojej pracy lub szkoły. Jeżeli zależy Ci na szczególnej elastyczności zajęć, to zapraszamy na kurs indywidualny, który w całości dopasujemy do Twoich potrzeb. W tym wypadku zajęcia możesz umawiać z kilkudniowym wyprzedzeniem, a jeśli wypadnie Tobie coś pilnego, masz szansę odwołania lub przełożenia zajęć bez dodatkowych opłat.

Jak wyglądają nasze zajęcia?

Kursy grupowe do 6 osób

 

 • Zajęcia prowadzone w kameralnych grupach maksymalnie 6 osobowych
 • Możesz wybrać wygodne dla Ciebie płatności – miesięczne lub za cały semestr
 • W zależności od tego co wybierzesz lekcje trwają 45 lub 90 minut
 • Jeśli chcesz uczyć się w innym wymiarze godzinowym – napisz do nas! Postaramy się dopasować dla Ciebie idealną grupę
 • Jeśli masz konkretne preferencje odnośnie dni lub godzin, w których miałyby się odbywać zajęcia, poinformuj nas o tym przy zapisie lub podczas lekcji pokazowej, chętnie weźmiemy Twoje zdanie pod uwagę
 • Kursy grupowe startują we wrześniu oraz w październiku
 • Jeśli masz rodzinę lub znajomych, z którymi chciałbyś uczestniczyć w kursie, daj nam znać, a my utworzymy dla Was grupę z atrakcyjnym rabatem!
 • Po zapisaniu się, skontaktujemy się z Tobą, następnie umówimy się na lekcję pokazową. Jeśli masz ochotę możesz również rozwiązać nasz test poziomujący, aby przekonać się na jakim poziomie językowym jesteś!

Angielski Bemowo – zajęcia indywidualne

 

 • Kursy indywidualne sprzedawane są w pakietach 10, 20 lub 30 godzin
 • Każda godzina z pakietu = 60 minut
 • Pakiet możesz wykorzystywać w dowolnych dla Ciebie dniach i godzinach, po wcześniejszym umówieniu się z lektorem
 • Możesz wybrać stałe dni i godziny na początku kursu lub ustalać spotkania na początku każdego tygodnia, tak jak jest Tobie wygodniej
 • To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elastyczność lub mają zmienny tryb pracy
 • Dodatkowo, wykupując pakiet zajęć indywidualnych masz możliwość odwołania lub przesunięcia lekcji bez dodatkowych opłat
 • Cały kurs układany jest pod Twoje oczekiwania – możesz zdecydować się na lekcje z naciskiem na konwersacje lub na kompletny kurs, który zapewni Ci powtórkę z gramatyki, naukę nowego słownictwa i wciągające rozmowy

Kurs języka angielskiego Warszawa – Cennik

2 razy w tygodniu po 45 minut

Płatność miesięczna – 385 zł (8 zajęć)

Płatność semestralna – 1690 zł (36 zajęć)

1 raz w tygodniu 45 minut

Płatność miesięczna – 200 zł (4 zajęcia)

Płatność semestralna – 865 zł (18 zajęć)

Angielski Bemowo – zajęcia indywidualne – cennik

 

Zajęcia indywidualne sprzedawane są w pakietach, które możesz wykorzystać w dowolnych dla Ciebie dniach i godzinach, po wcześniejszym ustaleniu. Możesz umówić się na stałe dni i godziny na początku kursu lub ustalać to na początku każdego tygodnia, tak jak Tobie jest wygodniej.

To doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają zmienny tryb pracy i dla studentów. Dodatkowo, wykupując pakiet zajęć indywidualnych masz możliwość odwołania, czy przesunięcia zajęć. Każde zajęcia indywidualne trwają 60 minut.

Cały kurs układany jest pod Twoje oczekiwania – możesz zdecydować się na lekcje z naciskiem na konwersacje lub na kompletny kurs, który zapewni Ci powtórkę gramatyki, naukę nowego słownictwa i rozmowy.

Pakiet 10h

1300 zł

Pakiet do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy

Pakiet 20h

2450 zł

Pakiet do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy

Pakiet 30h

3450 zł

Pakiet do wykorzystania w ciągu 9 miesięcy

Formularz zapisu